Skip to main content

PUBG FORUM

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Yazar: Admin
02-25-2021, 01:06 AM
Forum: Duyurular
Yorum Yok
Sizde Ailemize Katılmak İster misiniz

Sitede çeşitli pozisyonlarda görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz.
Hepinize bol şans
Yazar: Piizmit41
06-01-2020, 06:56 PM
Yorum Yok
PUBG Mobile oyunu, son zamanların en popüler video oyunlarından birinin mobil cihazlara uygun bir eklentisidir. Hem devasa bir haritada mücadele formatı ile karşımıza çıkabilirken hem de bireyselliğin ön planda olduğu bir hayatta kalma oyunu olarak gözüküyor. PUBG Mobile oyununda başarılı olabilmek için gelişmiş stratejiler kurmak ve başarılı taktikler geliştirmek gerekmektedir. Oyuncuların merak ettiği bir diğer konu ise PUGB Mobile oyununu oynayabilmek için bir ücret talep edilip edilmediğidir. Hep beraber bu konuyu biraz daha yakından inceleyelim.
 
PUBG oyunu, bilgisayar versiyonlarında kullanıcılarından Steam programı üzerinden bir miktar ücret talep etmektedir. Bu ücret tarifesi 2020 itibariyle hala devam etmektedir ve oyunu indirmek isteyen oyun severlerin bu miktarı göze alması gerekmektedir. Fakat PUGB oyunun mobil cihazlar için olan sürümünde kullanıcılardan hiçbir ücret talep edilmemektedir. Oyunun indirilme aşamasından, takım olarak oynama aşamasında kadar her adım tek bir lira ödemeden gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca oyun içerisinde görevler ve başarılar sonucu sunulan hediyeler oyunculara bedava dağıtılmaktadır. Fakat rakiplerine karşı prestij elde etmek isteyen oyuncular, avantajlı nesnelere ve kostümlere ulaşabilmektedir. Bu ayrıcalık için oyun bünyesinde çevrimiçi satın alma yöntemleri her kesimden insan için açık olarak sunulmaktadır.

PUBG Mobile oyununda bulunan UC sistemi sayesinde kullanabileceğiniz nesne ve kostümlere ulaşabilirsiniz. UC sistemi oyun bünyesinde bulunan oyuncuların kullanabildiği çevrimiçi ödeme sistemlerinden biridir. Kullanıcıların her türlü prestij eşyasına ulaşabilmesini sağlar. Cüzi miktarlarda tutulan bu ürünler gerçek para karşılığı satılan alınan UC’lerin bozdurulması ile erişilebilmektedir. Gerçek liralarla satın aldığınız kostüm ve aksesuarlar, oyun içerisindeki kademenizi bir nebze daha yükseltecek ve takım arkadaşlarınıza daha fazla moral verecektir.
 

Son olarak PUBG Mobile oyununun, bilgisayar versiyonu olan PUBG’nin aksine ücretsiz bir erişime sahip olduğunu ve indirme aşaması da dahil olmak üzere tarafınızdan hiçbir ücret talep edilememesi gerektiğini unutmamanız gerekir. Fakat oyunun kullanıcılar için sunduğu prestij nesnelerine ve oyuncu kostümlerine, oyun içi satın alma uygulamaları ile ulaşabilmeniz mümkündür. Bu nesnelere ulaşabilmenin en kolay yolu internet üzerinden UC parası satın almaktadır. Elde edilen UC’ler oyun bünyesinde bozdurularak nesnelere kolayca erişim sağlanabilir.
Yazar: Piizmit41
06-01-2020, 06:48 PM
Yorum Yok
PUBG Mobile oyunu, dünya çapında arkadaşlarınızla beraber takım halinde oynayabileceğiniz yeğane oluşumlardan biridir. Dünya üzerinde birçok insana ulaşmayı başarabilmiş ve grup olarak en çok oynanan oyunlar arasındadır. PUGB Mobile oyununda birlikte mücadele ettiğiniz takım arkadaşlarınıza hediye göndererek onların motivasyonunu yükseltebilir ve oyunlarda kazanma oranınızı arttırabilirsiniz. Oyun üzerinden sevdiklerinize hediye gönderebildiğiniz özelliğe, PUBG Mobile UC ile hediye gönderme adı veriliyor. Bu hediyeler arasında oyun bünyesinde bulunan birçok kostüm ve aksesuar yer alıyor. Değerli eşyalarınızı takım arkadaşlarınızın doğum günleri gibi özel günlerinde UC sistemi ile hediye ederek göndererek onları mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Gelin hep beraber UC sisteminin özelliklerine daha yakından bakalım.
 
PUBG Mobile UC gönderme işlemi sadece arkadaş lisenizde bulunan ekli oyuncular için geçerli olabilmektedir. Listenizde ekli olmayan herhangi bir kullanıcıya ise hediye gönderme olanağı bulunmamaktadır. Bu yüzden oyun tarzını kendinize yakın bulduğunuz oyun severleri kendi arkadaş listenize eklemeniz her zaman sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca envanterinizde bulunan nesnelerin bir diğer oyuncuya gönderme işlemi de gerçekleştirilememektedir. Çünkü aktif olarak kullandığınız aksesuarlar, sizin kendi ürününüz olarak görülmektedir ve bu nesnelerin hiçbir şekilde transferine oyun üzerinden izin verilmemektedir. PUBG Mobile UC sistemi ile göndermek istediğiniz ürünlerin ilk olarak envanterinizdeki bölmeden çıkarılması gerektiğini unutmayınız.
 
Listenizde bulunan arkadaşlarınıza oyun içi aksesuar gönderebilmeniz için bir başka kural ise hediye edeceğiniz ürünlerin UC ile satın alınmış olmasıdır. Oyun sırasında görevlerden elde ettiğiniz veya başarılarınız sayesinde kazandığınız hiçbir nesne oyun içerisinde başka bir kullanıcıya transfer edilememektedir. Ayrıca hediye gönderdiğiniz takım arkadaşınız, bu hediyeye sahip olabilmek için ekstra olarak hiçbir ücret ödememektedir. Yani sizin UC karşılığı satın almış olduğunuz aksesuarların transferi, ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. PUBG Mobile oyununda envanterinizde bulunan her eşyayı kolaylıkla gönderme seçeneği, oyunculara geliştirici şirket tarafından maalesef sunulmamaktadır. Eşya listenizde ihtiyacınızdan fazla bulunan eşyaları oyun içerisinde kullanabilir veya daha sonra kullanmak için saklayabilirsiniz. Son olarak oyunun yapımcı şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre, oyuncuların envanter listesinde bulunan fazla eşyaların da transferi için çalışmalar devam etmektedir.
Yazar: Gooseyluke
06-01-2020, 02:24 PM
Yorum Yok
Her oyunda olduğu gibi PUBG oyunu da FPS üzerine kurulu açık dünya savaş modu oyunudur. Bu nedenle oyun içinde alacağınız FPS değerleri, rakiplerinizi daha rahat görebilmeniz ve onlardan milisaniyelik bir farkla da olsa daha hızlı hareket edebilmenize yardımcı olmaktadır.
Bu nedenle oynadığınız platform her ne olursa olsun yüksek sistem donanımına sahip olmalı, veya bu yazıda vereceğimiz ayarları kullanarak o cihazdan alabileceğiniz en yüksek performansı alabilmek için gereken ayarları yerine getirmeniz gerekmektedir.
Bu yazımızda PUBG Mobile oyununda özellikle çabuk ısınan telefon veya tabletler için kolay yoldan daha yüksek FPS değerleri alabilmenizi sağlayacak ayarları göstereceğiz. Şu anki performansınızdan ortalama 5-20 arası farkla yükseleceğinizi düşündüğümüz bu ayarlar ile birlikte rakiplerinize korku salmaya başlayacaksınız.
FPS Nedir?
FPS değerlerinizi arttırmadan önce bilmeniz gereken şey FPS değerlerinin ne anlam ifade ettiği olmalı. ‘’Saniye başına düşen kare hızı’’ olarak dilimize çevrilen bu kelime, oyunlarda oyuncuları daha net kalitede ve daha hızlı olarak görebilmenize yardımcı olur.
Örneğin 30 FPS ve 60 FPS alan birer oyuncuyu karşılaştıracak olursak: 30 FPS alan oyuncu rakibinin sadece omuz bölgesini görmüşken, 60 FPS ile oynayan oyuncu aynı süre içerisinde rakibin bel kısmına kadar büyük bir kısmını görerek daha hızlı ateş etmeye başlayabilir. Bu nedenle internet hızınız kadar önemli olan bir diğer özellik de FPS değerleri olacaktır.
PUBG Mobile FPS Arttırma
Peki PUBG Mobile oyununda bu değerleri nasıl maksimuma çekebiliriz? Her cihazın vereceği maksimum değer farklı olduğundan cihazdan cihaza farklılık gösterse de genel olarak değiştireceğiniz ayarlar;
 • Grafikler: Eğer elinizdeki cihaz yüksek değerlere müsaade etmiyorsa bu ayarı ‘’akıcı’’ noktasında bırakmanızda fayda olacaktır.
 • Kare Hızı: Bu ayarı ‘’aşırı’’ seçeneğine getirirseniz FPS değerlerinizde herhangi bir sınır olmadığı için cihazınızda en yüksek ayarları görebilirsiniz.
 • Düzgünleştirme: Bu ayarı yine minimum kullanıcılar düzeyinde değerlendirecek olursak kapalı kalması gerektiğini söylemeliyiz.
 • Stil: Bu ayarın FPS değerlerine katkısı olmasa da rakipleri daha net görebilmeniz için ‘’renkli’’ modunda tercih etmenizi öneririz.
 • Parlaklık: Karanlıkta olan rakipleri bile daha net görebilmeniz için en yükseğe çekmelisiniz.
 • Standart Dışı Ekranlar: Bu ayar, cihazınız tarafından otomatik olarak yapılandırılacaktır.
 • Grafikleri otomatik ayarla: Bütün ayarları elle yaptığımız için bu ayarın da kapalı olması gerekir.
Yazar: Gooseyluke
06-01-2020, 02:10 PM
Yorum Yok
Bilgisayar versiyonundan sonra dünya üzerinde en çok tercih edilen modülü olan PUBG Mobile, milyonlarca oyuncuyu ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Oyunda bulunan çeşitli modlarla rekabete katılabilir, onlarca kişi arasından kendinizi veya ekibinizi birinciliğe taşımak için canla başla mücadele edebilirsiniz. Oyunda daha başarılı olabilmek için bazı hassasiyet ayarları yapmanız gerekiyor. Bugünkü yazımızda oyunda daha başarılı spray atmak ve oyuncuları kısa sürede mezara gömebilmek için kullanmanız gereken hassasiyet ayarlarını gösterdik. Keyifli oyunlar dilerim.
Oyunu oynayan her oyuncu kendisine en uygun ayarlamaları yapmaktadır. Bu noktada ‘’CFG’’ adı verdiğimiz bu oyun ayarları dosyası oyuncudan oyuncuya değişiklik gösterse de, bugünkü göstereceğimiz ayarlar en iyi PUBG Mobile oyuncuları tarafından tercih edilen ve sürekli birinci olabilmenizi sağlayan türden.
Tabi ki bu ayarlamaları yapmadan önce, ayarların ne işe yaradığını ve hangi durumlarda kullanıldığını öğrenmek gerekiyor;
• Nişan Yardımı: Telefon ve konsollardan oynanan oyunlarda özellikle ihtiyacınız olabilecek bir özellik. Emulator üzerinden oynuyorsanız zaten bu ayar, sizlerin Mouse kontrolü ile gerçekleşecektir.
• Dikiz & Ateş: Oyuna sonradan eklenen bu özellik, rakibinize vücudunuzun sadece bir kısmını göstererek dikizlemenize yardımcı olacaktır.
• Eğil ve Dürbün Aç: Oyun içerisinde rakibi şaşırtmak için sürekli olarak eğilme ve yere yatma gibi işlemler gerçekleştiriyoruz. Bu noktada zaman kaybetmeden otomatik olarak dürbününüzü açmanıza yarayan bir ayar.
• Eğilme Modu: Bu ayarı da yine kendi isteğinize göre belirleyebileceğiniz yere eğilme şeklinizi kontrol edebileceğiniz bir ayar.
• Dürbün Modu: Basılı tu ve dokun-çek gibi özellikleri kendi tercihinize göre belirleyebilirsiniz.
• Ateş Etme Butonunu Solda Göster: Oyunda çift ateş etme tuşu bulunmakta. Harici bir bağlantı aracılığıyla ateş etmek isterseniz bu özelliği kullanabilirsiniz.
• Kapıları otomatik aç: Mobil oyuncular için tamamen vakit kaybı olan kapı açma, otomatik moda alındığında çok büyük kullanım rahatlığı sağlayacaktır.
• Emoji Kullan: Rakibinizle alay edebilir, oyunu daha zevkli bir hale getirebilirsiniz.
• Kayma: Bu modu açmanız, oyuna daha gerçekçi bir hava katarken birebir çatışmalarda lehinize olacaktır.
• 1.Şahıs Nişancı Bakış Açısı: Ortalama 100-110 arasına yaptığınız bu ayarlama, oyunda daha geniş bir alana hakimiyet kurmanızı sağlar.
Yazar: Blue
05-30-2020, 12:45 PM
Yorum Yok
Merhaba arkadaşlar site yeni kuruldu sanırım bende ilk üyelerdenim o halde Smile 

İzmir'de yaşıyorum. Fırsat buldukça oyundayım beraber oynamak isteyen olursa bana ulaşabilir.

İyi günler dilerim.
Yazar: Piizmit41
05-28-2020, 08:37 AM
  Piyasaya çıkış tarihi olan 2017 yılından beri sağlam bir oyuncu kitlesine sahip olan PUBG, hali hazırda milyonlarca oyun severe ulaşabilmiş durumdadır. Steam üzerinden 69 lira gibi bir fiyatla tarifelendirilen oyun, aynı zamanda kullanıcılarından istediği yüksek sistem gereksinimleriyle oyuncuları fazlasıyla zorlamaktadır. Bu konudan mustarip fakat oyundan da kopamayan kullanıcılar, PUBG Mobile oyununa yönelmiştir. Fakat oyunun mobil olarak oynanan versiyonunda, oynama biçimi her ne kadar zevkli olsa da kullanıcılar, karakter hareketinden nişan alma kontrolüne kadar birçok oyun içi harekette zorlanmaktadır. Bu yazımızda size PUGB’yi bilgisayar üzerinden nasıl oynayabileceğimizi konuşacağız. 

  Pugb Oyunu Bilgisayar Üzerinden Ücretsiz Nasıl Oynanır?
 
 Pugb oyununu bilgisayar üzerinden ücretsiz olarak oynayabilmek için öncelikle bir ''Android Emulatöre'' ihtiyacımız var. ‘’Nox Player’’ resmi sitesi üzerinden ''Android Emulatöre'' erişim sağlamamız mümkündür. Emulatör kurulumundan sonra PUBG oyununun APK doyasını internet üzerinden bilgisayarımıza indirmemiz gerekiyor. APK dosyasının indirme işlemi tamamlandığında ''Nox Player'' resmi sitesinde yer alan ‘’Android’’ seçeneğine tıklayarak karşımıza çıkan işlem çubuğuna bu dosyayı sürüklememiz gerekmektedir. Bu sayede Nox uygulaması, APK dosyasının kurulum işlemlerini gerçekleştirmiş olacak.

 Daha sonra anasayfa üzerinde bulunan PUBG simgesine tıklayarak giriş yapmalıyız. Tıkladığımız anda karşımıza 600 MB’lık bir güncelleme sayfası gelecektir. Bu güncellemeyi yapmamız ücretsiz olarak PUBG oynayabilmemiz için şart koşulmaktadır. Aynı zamanda güncelleme sonrasında da oyunun bilgisayarımıza indirme işlemi ücretsiz gerçekleşmiş olacaktır. Bilgisayarımızın masaüstü sekmesinde bulunan oyun simgesine tıklayarak oyuna giriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 Oyun içerisinde Nox Player sekmesinin sağ tarafında bulunan kontrol ayarlarından ''Keyboard Control'' seçeneğine tıklamamız gerekiyor. Bu seçenek bölümü üzerinden oyun içi ayarlarınızı kendi konforunuza göre ayarlayabilirsiniz. Hangi tuşa hangi görevi atayacağınıza veya fare kontrolünün nasıl gerçekleşmesini istediğinize bu bölüm üzerinden karar verme olanağına sahipsiniz. Ayrıca size ''V'' tuşunun kontrol için sunulan sekmesini boş bırakmanızı öneririz. Çünkü oyun içerisinde hayati öneme sahip olan fare kontrolünde hareket özelliğini, karakter bu harf üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Dip notumuzu da ekledikten sonra oyuna ücretsiz olarak giriş yapabiliriz.      


  Klasik olarak oynamak istediğimiz haritayı ve oyuncu sayısını seçtikten sonra Battle Royale dünyasına giriş yapabiliriz. Oyun içerisinde karakter kontrolünüzü WASD tuşlarıyla gerçekleştirebilmektesiniz. Keyboard Control sekmesinin en alt kısmında ki ‘’Opacity Setting’’ alanından, oyun ekranı üzerinde size belirtilen kısa yolları yine aynı şekilde konforunuza ve oyun oynama şeklinize göre değiştirebilir veya tamamen kaldırabilirsiniz.
Yazar: Gooseyluke
05-28-2020, 07:32 AM
PUBG oyununun yüksek sistem gereksinimleri nedeniyle bilgisayardan oynanması neredeyse imkânsız bir boyuta erişiyor. Bu süreçte patates bilgisayar dediğimiz sistemler için her ne kadar oyunun ‘’Lite’’ sürümü piyasaya sürülmüş olsa da bazı bilgisayarlar bunu bile kaldıramayacak kabiliyette. Bazı oyuncularsa PUBG Mobile deneyiminden aldıkları keyfi bilgisayarlarında da yaşamak için Mobile Emulator arayışlarında. Bu süreçte Bluestacks, Memu vs. pek çok emulatorde şanslarını deneyen oyuncular, gerek oyunun kasması gerekse bazı tuşların karşılığını görmüyor olması nedeniyle şikâyetçi olmuştur. Oyunların ve emülatorlerin birbirleriyle olan uyum sorunu da cabası.
Bu süreçte PUBG, bütün bu şikayetleri derleyerek mobil oyuncuların bilgisayarda da aynı deneyimi yaşama isteğine cevapsız kalmamış ve sonunda kendi emulatorlerini piyasaya sürmeyi başarmışlardır. Çoğu oyuncunun tercih ettiği hatta son zamanlarda oyunun  Steam versiyonundan bile daha çok oynanan PUBG Mobile Emulator, sunduğu düşük sistem gereksinimleri ile de çoğu oyuncunun erişebileceği bir rafta sergilenmiştir.
Oyuncuların severek oynadığı ve hemen hemen her bilgisayarda rahatlıkla oynanabilen PUBG Mobil Emulator oyunu, sizleri diğer bilgisayar oyuncularıyla eşleştirerek mobil platformda oynayan oyunculardan tamamen farklı bir kefeye koyuyor. Bu süreçte sizin gibi profesyonel oyunculara eşleşip zorlu bir mücadelede birinci olmayı hedeflerken, arkadaşlarınızla kurduğunuz ekip uyumunu da gözler önüne sermek tamamen sizlerin elinde.
PUBG Mobile Emulator Sistem Gereksinimleri
Oyunun farklı emulatorlerde hizmet verdiğini belirtmiştik. Bu noktada sistem gereksinimleri de en çok tercih edilen emulatorler baz alınarak hazırlanmıştır. Oyun bazında en çok tercih edilen emulatorlar sırasıyla;
 1. Tencent Gaming Buddy
 2. Nox Player
 3. BlueStacks
Olarak biliniyor. Bu noktada aynı sıralamayı esas alarak sistem gereksinimleri ise şu şekilde;
Tencent Gaming Buddy
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD FX İşlemci 1.8 GHz
 • Sistem Belleği: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600 GT veya 9600 GT | AMD Radeon HD 2600 veya HD 3600
 • Depolama Alanı: 2 GB Minimum
 • DirectX Versiyonu: DirectX 9.0c
Nox Player
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5 4670 veya AMD FX 8300
 • Sistem Belleği: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB | AMD Radeon HD 7850 2 GB
 • Depolama Alanı: 2 GB Minimum
 • DirectX Versiyonu: DirectX 10 veya 11
Bluestacks
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5 4670 veya AMD FX 8300
 • Sistem Belleği: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 6 GB | AMD Radeon RX 480 8 GB veya RX 570
 • Depolama Alanı: 2 GB Minimum
 • DirectX Versiyonu: DirectX 10 veya 11
Yazar: Gooseyluke
05-25-2020, 03:08 PM
Son yıllarda çığ gibi büyüyen ve dünya genelinde 50 milyonu aşkın oyuncu kitlesiyle Battle Royale oyunlarının atası olarak kabul edilen PUBG, Steam platformu üzerinden 87 TL gibi bir ücretle satın alarak bilgisayarınıza kurabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu. Bu tarz oyunlarda iyi olduğunuzu düşünüyorsunuz fakat oyunu indirme konusunda bilgi eksikliği yaşıyorsanız yazıyı okumaya devam etmenizi tavsiye ederim.

Oyunun Mobil versiyonu daha çok tercih edilse de bugün sizler için bilgisayar platformunda nasıl indirip oynamaya başlayabileceğiniz konusunda bilgi vereceğim. Bu noktada aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederseniz başarılı bir kurulum işleminin ardından uçaktan atlayıp, rakiplerinizi ezerek oyun sonunda çorba parasına sahip olabilirsiniz;
Öncelikle oyunun güncel fiyatı olan ‘’87 TL’’ tutarındaki parayı EPIN alarak veya İninal kart aracılığıyla bakiye yükleyerek Steam hesabınıza aktarın.

Daha sonra oyunu kurabilmek için gerekli alanı yaratıp, indirme işlemini gerçekleştireceğiniz sürücüyü seçin.
Bundan sonraki aşamada Steam üzerinden ‘’Mağaza’’ sekmesine gelerek oyunun ismini girin.
Çıkan ekranda ‘’PlayerUnknown’s BattleGrounds’’ yazısını aratarak oyuna ulaşın.

Oyunla ilgili bilgilerin verildiği ekranın alt kısımlarına yer alan ‘’Yükle’’ butonuna tıklayarak oyunu indirmeye başlayın.
PUBG, internet hızınıza bağlı olarak bilgisayarınıza yüklenecek ve oyun deneyimini sonuna kadar yaşayabilmeniz için sonsuza dek Steam kütüphanenizde yer alacaktır.

Oyunu indirmeden önce bilgisayar sisteminizin oyun için yeterli donanımlara sahip olup olmadığını kontrol etmeniz gerekebilir. Bu noktada sizlere yardımcı olması açısından minimum ve önerilen olmak üzere iki farklı başlıkta oyun için gerekli olan donanımsal özellikleri sizler için derledik;

Minimum Sistem Gereksinimleri
·        İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 işletim sistemi
·        İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300 işlemci
·        Bellek: 6 GB RAM
·        Ekran Kartı: nVidiaGeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
·        DirectX: Sürüm 11
·        Depolama: 30 GB ve üzeri
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
·        İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 işletim sistemi
·        İşlemci: Intel Core i5-4670 / AMD FX-8300işlemci
·        Bellek: 8 GB RAM
·        Ekran Kartı: nVidiaGeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
·        DirectX: Sürüm 11
·        Depolama: 30 GB ve üzeri
Yazar: Admin
05-14-2020, 10:32 PM
Yorum Yok
Bildiğiniz üzere birçok forum sitesinde foruma kayıt olan üye direkt olarak kendisinden bahsetmek ister ve diğer forum üyeleri ise hoş bir karşılama da bulunurlar.

Bu forum alanından kendinizden kısaca bahsedebilirsiniz. Yaşadığınız şehirden, yaşınızdan, mesleğinizden, günlük olarak vaktinizi nasıl geçiriyorsunuz? Bilgisayarda veya mobilde günlük ortalama kaç saat oyun oynuyorsunuz.

Bu tarz bilgileri diğer üyelerimizle paylaşabilirsiniz.

Hoşgeldin, Ziyaretçi

Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Forumda Ara

Forum İstatistikleri

Toplam Üyeler: 14
Son Üye: Lorddragon
Toplam Konular: 10
Toplam Yorumlar: 18

Kimler Çevrimiçi

Toplam: 3 kullanıcı aktif Google
0 Kayıtlı
» 2 Ziyaretçi

Son Aktiviteler

Görevli Alımı Hakkında

Forum: Duyurular
Son Yorum: Admin 02-25-2021, 01:06 AM
Yorumlar: 0 Okunma: 17

PUBG MOBİLE OYUNUNUN ÜCRE...

Son Yorum: Piizmit41 06-01-2020, 06:56 PM
Yorumlar: 0 Okunma: 290

PUBG MOBİLE OYUNUNDA UC ...

Son Yorum: Piizmit41 06-01-2020, 06:48 PM
Yorumlar: 0 Okunma: 359

PUBG Mobile En Yüksek FPS...

Son Yorum: Gooseyluke 06-01-2020, 02:24 PM
Yorumlar: 0 Okunma: 98

PUBG Mobile Ayarları

Son Yorum: Gooseyluke 06-01-2020, 02:10 PM
Yorumlar: 0 Okunma: 132

PUBG, Bilgisayara Ücretsi...

Son Yorum: ThewFeeK 05-30-2020, 02:39 PM
Yorumlar: 2 Okunma: 232

PUBG Mobile Emulator

Son Yorum: ThewFeeK 05-30-2020, 02:38 PM
Yorumlar: 3 Okunma: 235

PUBG Bilgisayara Nasıl İn...

Son Yorum: ThewFeeK 05-30-2020, 02:34 PM
Yorumlar: 3 Okunma: 222

Merhaba Arkadaşlar

Son Yorum: Blue 05-30-2020, 12:45 PM
Yorumlar: 0 Okunma: 260

Kendini Tanıt Forumu Nedi...

Son Yorum: Admin 05-14-2020, 10:32 PM
Yorumlar: 0 Okunma: 244
Task