Skip to main content

PUBG FORUM

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

PUBG MOBİLE OYUNUNUN ÜCRETİ NE KADAR?

Konu

#1
PUBG Mobile oyunu, son zamanların en popüler video oyunlarından birinin mobil cihazlara uygun bir eklentisidir. Hem devasa bir haritada mücadele formatı ile karşımıza çıkabilirken hem de bireyselliğin ön planda olduğu bir hayatta kalma oyunu olarak gözüküyor. PUBG Mobile oyununda başarılı olabilmek için gelişmiş stratejiler kurmak ve başarılı taktikler geliştirmek gerekmektedir. Oyuncuların merak ettiği bir diğer konu ise PUGB Mobile oyununu oynayabilmek için bir ücret talep edilip edilmediğidir. Hep beraber bu konuyu biraz daha yakından inceleyelim.
 
PUBG oyunu, bilgisayar versiyonlarında kullanıcılarından Steam programı üzerinden bir miktar ücret talep etmektedir. Bu ücret tarifesi 2020 itibariyle hala devam etmektedir ve oyunu indirmek isteyen oyun severlerin bu miktarı göze alması gerekmektedir. Fakat PUGB oyunun mobil cihazlar için olan sürümünde kullanıcılardan hiçbir ücret talep edilmemektedir. Oyunun indirilme aşamasından, takım olarak oynama aşamasında kadar her adım tek bir lira ödemeden gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca oyun içerisinde görevler ve başarılar sonucu sunulan hediyeler oyunculara bedava dağıtılmaktadır. Fakat rakiplerine karşı prestij elde etmek isteyen oyuncular, avantajlı nesnelere ve kostümlere ulaşabilmektedir. Bu ayrıcalık için oyun bünyesinde çevrimiçi satın alma yöntemleri her kesimden insan için açık olarak sunulmaktadır.

PUBG Mobile oyununda bulunan UC sistemi sayesinde kullanabileceğiniz nesne ve kostümlere ulaşabilirsiniz. UC sistemi oyun bünyesinde bulunan oyuncuların kullanabildiği çevrimiçi ödeme sistemlerinden biridir. Kullanıcıların her türlü prestij eşyasına ulaşabilmesini sağlar. Cüzi miktarlarda tutulan bu ürünler gerçek para karşılığı satılan alınan UC’lerin bozdurulması ile erişilebilmektedir. Gerçek liralarla satın aldığınız kostüm ve aksesuarlar, oyun içerisindeki kademenizi bir nebze daha yükseltecek ve takım arkadaşlarınıza daha fazla moral verecektir.
 

Son olarak PUBG Mobile oyununun, bilgisayar versiyonu olan PUBG’nin aksine ücretsiz bir erişime sahip olduğunu ve indirme aşaması da dahil olmak üzere tarafınızdan hiçbir ücret talep edilememesi gerektiğini unutmamanız gerekir. Fakat oyunun kullanıcılar için sunduğu prestij nesnelerine ve oyuncu kostümlerine, oyun içi satın alma uygulamaları ile ulaşabilmeniz mümkündür. Bu nesnelere ulaşabilmenin en kolay yolu internet üzerinden UC parası satın almaktadır. Elde edilen UC’ler oyun bünyesinde bozdurularak nesnelere kolayca erişim sağlanabilir.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task